Aktualności

Kontynuacja rozwoju i migracji systemu Bankowości Internetowej

Od dzisiaj T-Mobile Usługi Bankowe kieruje z portalu wszystkich swoich Klientów na stronę logowania do Nowej Bankowości Internetowej. Dotychczasowa wersja systemu pozostaje nadal dostępna dla Klientów pod niezmienionym adresem internetowym.

W najbliższym czasie systemy będą działać równolegle, ale zmiana domyślnej strony do logowania, to pierwszy krok do całkowitego wyłączenia dotychczasowej wersji systemu T-Mobile Usługi Bankowe i migracji wszystkich Klientów do nowego systemu. Dlatego Bank zachęca do korzystania z nowej, udoskonalonej wersji systemu, która została Klientom udostępniona w kwietniu br.

new_ib_login_screen

Nowa bankowość T-Mobile Usługi Bankowe pozwala na wykonywanie nie tylko tych samych operacji co w poprzednim systemie, ale dodatkowo zapewnia wiele nowych zalet i ciekawych funkcji. Serwis został wykonany w Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu zapewnia wygodę korzystania zarówno na komputerze, jak i tablecie czy smartfonie.

new_ib_mobile_screen

Nowy system oferuje szybki dostęp do najważniejszych dla Klienta funkcji: proste wykonywanie przelewów, w tym przelewy grupowe, zaawansowana historia operacji, czasowa blokada karty płatniczej, wygodne powiadomienia czy też globalna wyszukiwarka.

Ponadto system Nowej Bankowości Internetowej zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa umożliwiając logowanie lub autoryzację operacji m.in. Tokenem Mobilnym dostępnym z poziomu aplikacji mobilnej.

Platforma jest cały czas rozwijana, niebawem pojawią się kolejne nowe udogodnienia, takie jak np. Koszyk Płatności, Program Rekomendacyjny, Autospłata faktur za usługi telekomunikacyjne T-Mobile czy Eksport Historii.