Więcej informacji

T-Mobile konto oszczędnościowe jest dla Ciebie, jeżeli zależy Ci, aby Twoje środki były oprocentowane wyżej niż na tradycyjnym koncie osobistym, a jednocześnie chcesz mieć swobodę dysponowania nimi bez ryzyka utraty naliczonych odsetek.

W T-Mobile Usługi Bankowe masz możliwość dokonywania nieograniczonych wpłat oraz wypłat z rachunku. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na konto w złotych, euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich, możesz otrzymać kartę debetową, której koszt to tylko 3 zł miesięcznie. Dzięki niej zawsze będziesz miał dostęp do swoich pieniędzy.

Prowadzenie rachunku i pierwsza wypłata w miesiącu są bezpłatne. Kolejny przelew (inny niż przelew natychmiastowy) wykonany przez bankowość internetową na rachunek własny lub na inny rachunek kosztuje tylko 5 zł.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego jest zmienne, co wiąże się z ryzykiem spadku lub wzrostu wysokości otrzymanego zysku. Informacja o oprocentowaniu dostępna w Tabeli Oprocentowania.

T-Mobile konto oszczędnościowe możesz założyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, za pośrednictwem konsultanta infolinii (pod numerem telefonu 19 506) lub Wirtualnego Oddziału, a jeśli jesteś już naszym Klientem - w nowej bankowości internetowej.