Szczegóły

Więcej informacji

Przeniesienie kredytu do T-Mobile Usługi Bankowe jest równie proste, jak wzięcie pożyczki - formalności ograniczyliśmy do minimum!

Z kredytu refinansowego w T-Mobile Usługi Bankowe warto skorzystać nawet, jeśli masz tylko jeden produkt kredytowy w innym banku. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie finanse możesz mieć w jednym miejscu!

Przeniesiony do nas kredyt może spłacać się automatycznie. Masz możliwość ustanowienia automatycznych spłat z konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe. Dzięki temu nie musisz pamiętać o spłacaniu raty, my zrobimy to za Ciebie!

Jeśli jesteś już Klientem T-Mobile Usługi Bankowe, wniosek o kredyt możesz złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej.

Zamów kontakt    Złóż wniosek

Jak przenieść kredyty?

  • wypełnij i wyślij wniosek internetowy; jeśli jesteś już Klientem T-Mobile Usługi Bankowe, wniosek o kredyt możesz złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej
  • po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant
  • środki zostaną przelane bezpośrednio na rachunek spłacanej pożyczki niezwłocznie po zawarciu umowy; umowę możesz zawrzeć przez telefon albo za pośrednictwem kuriera
  • wniosek o kredyt konsolidacyjny możesz złożyć także w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe
     

Zamów kontakt   Złóż wniosek