Oszczędności_Świnka skarbonka T-Mobile Usługi Bankowe

Świnka skarbonka

Nowoczesna i wygodna forma oszczędzania na wybrany cel

  • premia za regularne wpłaty lub za osiągnięcie celu, który sobie wyznaczyłeś
  • 100% składek przeznaczonych na oszczędności
  • wysokość wpłat dostosowana do Twoich potrzeb

Świnkę skarbonkę możesz założyć za pośrednictwem nowej bankowości internetowej.

 

Więcej informacji

Świnka Skarbonka – otrzymuj premię za oszczędzanie!

Świnka skarbonka to oferta dla Ciebie, jeśli przez regularne lub nieregularne wpłaty chcesz oszczędzać na wybrany cel i osiągnąć większy zysk niż na tradycyjnej lokacie.

W ramach usługi możesz oszczędzać na lokacie z dopłatami:

  • regularnymi - jeżeli w każdym pełnym miesiącu kalendarzowym w trakcie trwania okresu oszczędzania zasilisz Świnkę skarbonkę zadeklarowaną kwotą, co kwartał wypłacimy Ci premię
  • nieregularnymi - chcesz oszczędzać na konkretny cel, ale brakuje Ci systematyczności? Ta oferta jest dla Ciebie! Możesz odkładać dowolne kwoty przez dowolny czas, a jeśli uda Ci się osiągnąć zamierzony cel, wypłacimy Ci premię

Świnkę skarbonkę możesz założyć na okres od 3 do 24 miesięcy, dzięki czemu dostosujesz czas oszczędzania do swoich potrzeb.
Za korzystanie ze Świnki skarbonki nie są pobierane żadne opłaty, w związku z czym każda odłożona złotówka przybliża Cię do osiągnięcia zamierzonego celu i wypłaty premii!

Lokata z dopłatami regularnymi:

W razie podjęcia wkładu własnego przed upływem okresu umownego posiadaczowi nie przysługują premie kwartalne (skapitalizowane i naliczone) oraz odsetki naliczone do dnia poprzedzającego wypłatę. Odsetki skapitalizowane są wypłacane.

Lokata z dopłatami nieregularnymi:

Oprocentowanie lokaty z dopłatami dowolnymi jest zmienne, co wiąże się z ryzykiem spadku lub wzrostu wysokości otrzymanego zysku. W razie podjęcia wkładu własnego przed upływem okresu umownego posiadaczowi  nie przysługuje premia oraz odsetki naliczone do dnia poprzedzającego wypłatę. Odsetki skapitalizowane są wypłacane.

Świnkę skarbonkę możesz założyć za pośrednictwem nowej bankowości internetowej.