Aktualności

Powiadomienia i kredytowe oferty specjalne w nowej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

Najnowsza aktualizacja aplikacji mobilnej udostępnia kolejne funkcjonalności, które pozwalają na zarządzenie powiadomieniami w Bankowości Mobilnej i korzystanie z ofert specjalnych (pre-approved) w nowych kanałach. Dodatkowo Bank zapowiada wdrożenie logowania i autoryzacji biometrycznej w Mobile dla użytkowników iOS i Android.

Powiadomienia w T-Mobile Usługi BankowePowiadomienia w T-Mobile Usługi Bankowe

Informacja to podstawa dlatego nowa bankowość T-Mobile Usługi Bankowe, poinformuje Cię o wszystkim, co uznasz za istotne. Jeśli otrzymasz ważny przelew albo pensję, od razu wyślemy notyfikację na Twój telefon. Zarządzanie powiadomieniami w mobile pozwala w sposób prosty uruchomić powiadomienia push, SMS, e-mail. Po aktywowaniu pozwala na zarządzanie w aplikacji pełnym zakresem, dostępnym w Bankowości Internetowej. Dlatego każdy użytkownik będzie mógł dostosować powiadomienia do swoich indywidualnych potrzeb. Aplikacja do tej pory pozwalała na odbieranie powiadomień push, które były włączone w bankowości internetowej.

Oferty kredytowe w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowy proces pożyczkowy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia wnioskowanie nawet o 200 000 zł na dowolny cel. Bez zaświadczeń o dochodach, bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki prostemu formularzowi wypełnienie wniosku zajmuje tylko 2 minuty. Oferta jest dostępna w nowej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, aby mieć na koncie dodatkową gotówkę.

Biometria w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowe funkcjonalności w kanałach T-Mobile Usługi Bankowe są elementem długofalowej strategii aktywnego rozwoju kanałów zdalnych. W kolejnych miesiącach będziemy wprowadzać kolejne zmiany udostępniając nowe rozwiązania oraz ulepszenia wynikające z zgłoszeń i komentarzy klientów. Planujemy wdrożenie rozwiązań biometrycznych w mobile i wykorzystanie ich w bankowości internetowej na potrzeby autentykacji użytkowników i autoryzacji operacji. W najbliższym czasie będziemy mogli podać dokładne daty udostępniania rozwiązania użytkownikom systemów Android i iOS - Krzysztof Suchan, Dyrektor Działu Rozwoju Systemów i Kanałów.

Nowe funkcjonalności – zarządzania powiadomieniami i oferty specjalne kredytów są dostępne w aplikacji mobilnej dla Android i iOS od wersji 4.4. O udostępnieniu biometrii poinformujemy już niebawem.

Po dodaniu kolejnych funkcjonalności Bank zmienił domyślną wersję bankowości internetowej do której kieruje z menu serwisowego. Obecnie kliknięcie Zaloguj w menu kieruje na stronę logowania do Nowej Bankowości Internetowej. Dotychczasowa wersja systemu pozostaje nadal dostępna dla Klientów pod niezmienionym adresem internetowym.W najbliższym czasie systemy będą działać równolegle, ale zmiana domyślnej strony do logowania, to pierwszy krok do całkowitego wyłączenia dotychczasowej wersji systemu T-Mobile Usługi Bankowe i migracji wszystkich Klientów do nowego systemu. Dlatego Bank zachęca do korzystania z nowej, udoskonalonej wersji systemu, która została Klientom udostępniona w kwietniu br.

Platforma jest cały czas rozwijana, niebawem pojawią się kolejne nowe udogodnienia, takie jak np. Koszyk Płatności, Program Rekomendacyjny, Autospłata Faktur za usługi telekomunikacyjne T-Mobile czy Eksport Historii.