Aktualności

Płać i pomagaj z kartą kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami – tylko w T-Mobile Usługi Bankowe

Dzięki T-Mobile Usługi Bankowe, Twoje codzienne zakupy mogą teraz zdziałać wiele dobrego i pomóc potrzebującym. Nowa karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami pozwoli zamienić punkty, gromadzone w Programie MasterCard Rewards, na cegiełki wspierające podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Oferta jest już dostępna!

Pomaganie jest proste! Teraz mogą się o tym przekonać wszyscy klienci którzy zamówią kartę Pomoc Mierzona Kilometrami w T-Mobile Usługi Bankowe. Zasada jest prosta: płać i pomagaj! Za każde zakupy dokonywane kartą klient otrzymuje punkty w Programie MasterCard Rewards, które może wymienić na cegiełki wspierające Fundację TVN Nie jesteś sam lub na gadżety akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami. Co więcej, dla aktywnych klientów karta jest bezpłatna, dzięki czemu korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Na dobry start wraz z kartą klient otrzyma 2000 punktów, co jest równowartością cegiełki o nominale 50 zł. Kolejne punkty będą automatycznie doliczane do konta w Programie wraz z kolejnymi zakupami przy użyciu karty.

Karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami to także możliwość robienia zakupów teraz, a płacenia później – nawet dopiero po 58 dniach i to bez dodatkowych kosztów, możliwość wypłaty gotówki z bankomatu i wysoki limit kredytowy – nawet do 40 000 zł. Aby zamówić kartę, wystarczy dochód o wysokości 1000 zł.

Ile możesz zrobić dla innych?
Pomoc Mierzona Kilometrami to organizowana przez T-Mobile ogólnopolska akcja społeczna, która udowadnia, że technologie mobilne i dobro idą w parze. Dzięki akcji wszystkie aktywne fizycznie osoby mogą zamienić pokonywane przez siebie kilometry na wsparcie finansowe – nawet 1 milion zł dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Do akcji może dołączyć każdy i zbierać kilometry za pomocą aplikacji Endomondo. Tegoroczna odsłona akcji potrwa do 25 września. Bieżące informacje oraz aktualny licznik kilometrów można sprawdzić na stronie www.kilometrami.pl.

Szczegółowe informacje na temat oferty T-Mobile Usługi Bankowe oraz Programu MasterCards Rewards można uzyskać telefonicznie pod numerem 19 506, w salonach sprzedaży oraz na stronie www.t-mobilebankowe.pl.