Premium310x270

Konto Premium

Konto dla wymagających – zarabiaj nawet 300 zł rocznie!

Poznaj moc przywilejów konta Premium:

  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • 0 zł za nieograniczoną liczbę wpłat we wpłatomatach
  • 0 zł za wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie
  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli zapłacisz za zakupy kartą debetową i/lub kredytową za 500 zł lub więcej w danym miesiącu kalendarzowym
  • 0 zł za kartę płatniczą debetową wydaną do konta

A do tego, jeśli będziesz aktywnie korzystać z karty, na Twoje konto może wrócić aż 25 zł co miesiąc - czyli 300 zł rocznie.

*W przypadku Konta Premium Premia jest naliczana maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym została wypłacona po raz pierwszy i pod warunkiem, że Klient w danym miesiącu dokona Transakcji na kwotę minimum 500 zł (transakcje nie mogą zostać anulowane). Kwota należnego zwrotu wynosi 25 PLN w danym miesiącu. Aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji.

 

Otwórz konto