Premium310x270

Konto Premium

Konto dla wymagających – zarabiaj nawet 300 zł rocznie!

Poznaj moc przywilejów konta Premium:

  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za bankowość internetową i mobilną
  • 0 zł za nieograniczoną liczbę wpłat we wpłatomatach w miesiącu
  • 0 zł za wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie
  • 0 zł za konto i kartę do konta, jeśli dokonasz zakupów za 500 zł lub więcej i zostaną one rozliczone w miesiącu
  • 50 zł w prezencie za korzystanie z konta - wystarczy, że przeniesiesz do nas swoje wynagrodzenie i zrobisz 3 transakcje kartą - premia 50 zł zostanie wypłacona w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym na konto wpłynie wynagrodzenie i zostaną wykonane min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

A do tego, jeśli będziesz aktywnie korzystać z karty, na Twoje konto może wrócić aż 25 zł co miesiąc - czyli 300 zł rocznie.

Jeśli jesteś Klientem T-Mobile i terminowo opłacasz swoje rachunki telekomunikacyjne, nawet 1000 zł limitu w koncie możesz otrzymać od ręki - bez opłat i formalności.

Zwrot 25 zł miesięcznie dotyczy operacji bezgotówkowych dokonanych kartą, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T- Mobile Usługi Bankowe”.

Oprocentowanie limitu odnawialnego w rachunku na dzień 18.05.2016 r. wynosi 9,75%. Dla limitu odnawialnego w rachunku w kwocie 5500 zł roczna rzeczywista stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 16,77%. Całkowity koszt kredytu wynosi 145,11 zł, na co składają się: roczna opłata za przyznanie limitu odnawialnego w rachunku w wysokości 55 zł oraz odsetki w wysokości 90,11 zł. Wyliczenia oparte na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że Posiadacz wykorzystuje jednorazowo całą kwotę limitu i spłaca ją w 3 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu limitu w wysokości 9,75% w stosunku rocznym.

Przykład reprezentatywny

 

Otwórz konto