Freemium_310x270

Konto Freemium

Zarabiaj korzystając z konta – tak po prostu!

Co zyskujesz zakładając konto Freemium?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w każdym miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w każdym miesiącu
  • 0 zł za obsługę karty płatniczej debetowej wydanej do konta, przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200 zł miesięcznie

A zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe (transakcje muszą zostać rozliczone w danym miesiącu) otrzymasz od nas bonus – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić do 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł w ciągu roku.

*Zwrot jest naliczany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy i pod warunkiem, że Klient będzie miał w danym miesiącu rozliczone transakcje na kwotę minimum 200 zł. Bonus (zwrot) naliczany będzie w postaci zwrotu 5% od kwoty transakcji. Maksymalna kwota należnego zwrotu wynosi 15 PLN w danym miesiącu. Po przekroczeniu kwoty zwrotu 15 PLN w danym miesiącu, zwrot za transakcje nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok – aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji.

 

Otwórz konto

 

Ponadto, przenieś do nas swoje oszczędności i ciesz się wysokim oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 3% w skali roku na koncie PLN za pierwsze 3 miesiące dla nowych klientów
  • 1,5% w skali roku na koncie PLN do 31 grudnia 2018 r., dla klientów, którzy skierują na konto TMUB przelew swojego wynagrodzenia

Oprocentowanie promocyjne 1,5% i 3% dotyczy salda rachunku do 50.000 zł.

Dla salda rachunku powyżej 50.000 zł oraz po zakończeniu promocji oprocentowanie wynosi 1,05% (WIBID 1M – 0,4 p.p. z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca).

Sprawdź szczegóły

 Jesteś bardziej wymagający? Sprawdź ofertę konta Premium.

  • Przelewaj wynagrodzenie na swoje konto w T-Mobile Usługi Bankowe! Pobierz formularz, wypełnij i przekaż pracodawcy.
  • Chciałbyś mieć dodatkowe środki zawsze na koncie? Sprawdź ofertę limitu w koncie.