Konto w banku może być darmowe

Konto Freemium

Zarabiaj korzystając z konta osobistego – tak po prostu!

Co zyskujesz zakładając konto Freemium?

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w każdym miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w każdym miesiącu
  • 0 zł za obsługę karty płatniczej debetowej wydanej do konta, przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł miesięcznie

Twoje konto bankowe może być darmowe!

A zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe (transakcje muszą zostać dokonane w danym miesiącu) otrzymasz od nas bonus – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto bankowe może wrócić do 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł w ciągu roku.

*W przypadku Konta Freemium Premia jest naliczana maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym została wypłacona po raz pierwszy i pod warunkiem, że Klient w danym miesiącu dokona Transakcji na kwotę minimum 200 zł (transakcje nie mogą zostać anulowane). Premia naliczana będzie w postaci zwrotu 5% od kwoty Transakcji. Maksymalna kwota należnego zwrotu wynosi 15 PLN w danym miesiącu. Po przekroczeniu kwoty zwrotu 15 PLN w danym miesiącu, zwrot za Transakcje nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok. Aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji.

 

Otwórz konto

 

 Jesteś bardziej wymagający? Sprawdź ofertę konta Premium.

  • Przelewaj wynagrodzenie na swoje konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe! Pobierz formularz, wypełnij i przekaż pracodawcy.
  • Chciałbyś mieć dodatkowe środki zawsze na koncie? Sprawdź ofertę limitu w koncie.