Freemium_310x270

Konto Freemium

Zarabiaj korzystając z konta – tak po prostu!

Co zyskujesz zakładając konto Freemium?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w miesiącu
  • 0 zł za kartę do konta, przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200 zł miesięcznie

A zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe (transakcje muszą zostać rozliczone w danym miesiącu) otrzymasz od nas bonus – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić nawet 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł rocznie.

Zwrot 5% dotyczy transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem wypłaty zwrotu jest rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w danym miesiącu. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy – aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji.

Super oferta dla klientów T-Mobile, którzy opłacają rachunki telekomunikacyjne na czas, możesz otrzymać nawet 1000 zł limitu w koncie w łatwym i szybkim procesie. Dodatkowo, nie poniesiesz opłaty za przyznanie limitu.

Oprocentowanie limitu odnawialnego w koncie na dzień 23.06.2017 r. wynosi 9,75%. Dla limitu odnawialnego w koncie w kwocie 5500 zł roczna rzeczywista stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 32,26 %. Całkowity koszt kredytu wynosi 254,86 zł, na co składają się: roczna opłata za przyznanie limitu odnawialnego w koncie w wysokości 55 zł, opłata za przedłużenie limitu na kolejny okres 110 zł oraz odsetki w wysokości 89,86 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 5754,86 zł. Wyliczenia oparte na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że Posiadacz wykorzystuje jednorazowo całą kwotę limitu i spłaca ją w 3 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu stałym limitu w wysokości 9,75% w stosunku rocznym. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Przykład reprezentatywny
 

Otwórz konto