Freemium_310x270

Konto Freemium

Zarabiaj korzystając z konta – tak po prostu!

Co zyskujesz zakładając konto Freemium?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za bankowość internetową i mobilną
  • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie w miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w miesiącu
  • 0 zł za kartę do konta, przy dokonaniu i rozliczeniu transakcji za jedyne 200 zł miesięcznie
  • 50 zł w prezencie za korzystanie z konta - wystarczy, że przeniesiesz do nas swoje wynagrodzenie i zrobisz 3 transakcje kartą - premia 50 zł zostanie wypłacona w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym na konto wpłynie wynagrodzenie i zostaną wykonane min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

A zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo za transakcje wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe otrzymasz od nas bonus – 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić nawet 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł rocznie.

Jeśli jesteś Klientem T-Mobile i terminowo opłacasz swoje rachunki telekomunikacyjne, nawet 1000 zł limitu w koncie możesz otrzymać od ręki - bez opłat i formalności.

Zwrot 5% dotyczy operacji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T- Mobile Usługi Bankowe”.

Oprocentowanie limitu odnawialnego w rachunku na dzień 18.05.2016 r. wynosi 9,75%. Dla limitu odnawialnego w rachunku w kwocie 5500 zł roczna rzeczywista stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 16,77%. Całkowity koszt kredytu wynosi 145,11 zł, na co składają się: roczna opłata za przyznanie limitu odnawialnego w rachunku w wysokości 55 zł oraz odsetki w wysokości 90,11 zł. Wyliczenia oparte na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że Posiadacz wykorzystuje jednorazowo całą kwotę limitu i spłaca ją w 3 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu limitu w wysokości 9,75% w stosunku rocznym.

Przykład reprezentatywny
 

Otwórz konto

Jesteś bardziej wymagający? Sprawdź ofertę konta Premium.