Aktualności

Kolejne zwycięstwo T-Mobile Usługi Bankowe w rankingu kont osobistych!

Ostatnio często informujemy o sukcesach T-Mobile Usługi Bankowe w branżowych, niezależnych rankingach, teraz możemy pochwalić się następnym. Tym razem znaleźliśmy się na pierwszym miejscu podium w zestawieniu przygotowanym przez redakcję Bankier.pl.

Bankier.pl przeprowadził ranking kont osobistych dla trzech modeli klientów: bez regularnych wpływów na konto, z umową o pracę z minimalną stawką wynagrodzenia oraz dla małżeństwa zatrudnionego na umowy o pracę (szczegóły).

Wśród elementów, które wpłynęły na pozytywną ocenę i pierwsze miejsce dla T-Mobile Usługi Bankowe, znajdują się niezwykle ważne dla klientów udogodnienia, takie jak brak opłat za podstawowe usługi czy za wydanie dodatkowej karty do ROR-u. Oferta T-Mobile Usługi Bankowe wyróżnia się nie tylko kontem za 0 złotych, ale także bezpłatnymi wypłatami z bankomatów na całym świecie.

Redakcja Bankier.pl zwraca też uwagę, że dzięki mądrze wybranemu kontu osobistemu można zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych miesięcznie (co daje aż kilkaset zł rocznie!). W T-Mobile Usługi Bankowe można oszczędzać nie tylko dzięki darmowym przelewom czy bezpłatnej karcie do bankomatu, ale także dzięki usłudze Cash back, dzięki której część wydawanej na zakupy kwoty (5%) wpływa z powrotem na konto.

We wszystkich trzech profilach dla rankingu Bankier.pl marka T-Mobile Usługi Bankowe znalazła się na pierwszym miejscu wśród banków oferujących najlepsze oferty dla trzech modelowych rodzajów klientów. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszej przejrzystej i atrakcyjnej oferty konta dla klientów indywidualnych. Gratulujemy tez konkurentom, z którymi podzieliliśmy się pierwszym miejsce.

Pełen marcowy ranking Bankier.pl znajduje się tutaj.