Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa Mastercard Travel

Nieprzewidziane wydatki? A może świetna promocja?

Płać za swoje zakupy kartą kredytową, a wykorzystany limit spłacaj nawet do 59 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

To nie wszystko!

  • brak miesięcznych opłat za kartę1,
  • oprocentowanie - 9,9%,
  • masz możliwość skorzystania z oferty „RATY W KARCIE”, dzięki której możesz rozłożyć swoje zadłużenie na karcie kredytowej na wygodne raty lub wypłacić środki z karty. Za rozłożone środki zapłacisz nie więcej niż 5zł za każde pożyczone 500zł2,
  • płacąc kartą, możesz zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials, które następnie możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak bilety do kina, vouchery do renomowanych sklepów, bilety lotnicze czy wynajem pokoi hotelowych.

Wysokość limitu możesz ustalić indywidualnie do swoich potrzeb – nawet do 80 000zł!

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,18 %.

Weź kartę online Zamów kontakt

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,18% dla całkowitej kwoty limitu karty kredytowej Mastercard Travel w wysokości 5000 zł (bez kredytowanych kosztów). Całkowita kwota do zapłaty: 5370,78 zł, oprocentowanie zmienne: 9,90%, całkowity koszt kredytu: 370,78zł (w tym odsetki: 274,78 zł, miesięczna opłata za kartę: 8 zł, tj. 96 zł rocznie) przy założeniu, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5000 zł w dniu zawarcia umowy i spłaca ją w 12 równych miesięcznych ratach w wysokości 447,57 zł. Bank uzależnia przyznanie limitu karty kredytowej od oceny zdolności kredytowej Klienta. Kalkulacja została dokonana 20.05.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

10zł pod warunkiem dokonania przez Klienta min. 4 transakcji bezgotówkowych posiadaną do danego rachunku kartą kredytową w bieżącym okresie rozliczeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, liczonych dla każdej wydanej do rachunku karty oddzielnie, i rozliczenia ich przez bank. Opłaty nie pobiera się, gdy karta ma status zastrzeżonej, zablokowanej, zamkniętej lub do aktywacji.

2kwota minimalna 100zł, okres maksymalny 84 miesiące