mc_travel_372x320

Karta kredytowa Mastercard Travel

Promocja! Jeśli podpiszesz umowę o naszą nową kartę kretydową Mastercard Travel teraz i w kolejnym miesiacu zrobisz nią przynajmniej jedną transakcję na kwotę minimum 300 zł, otrzymasz od nas voucher 250 zł do wykorzystania na Fru.pl. Sprawdź szczegóły promocji.

Podróżując z kartą kredytową Mastercard Travel zarabiasz, ponieważ otrzymujesz 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe za granicą, o równowartości powyżej 50 zł. W ten sposób możesz zyskać aż 100 zł miesięcznie i nawet 560 zł rocznie. Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Ponadto, płacąc kartą, zbierasz punkty w programie Mastercard Priceless Specials, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak bilety do kina, vouchery do renomowanych sklepów, bilety lotnicze, czy wynajem pokoi hotelowych.

Z naszą kartą:

  • Kupujesz teraz, płacisz później – z przyznanego limitu kredytowego korzystasz za darmo nawet do 58 dni i to bez dodatkowych kosztów (dotyczy transakcji bezgotówkowych);
  • Nie poniesiesz opłaty za wydanie karty, ani opłaty rocznej;
  • Masz możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą kredytową i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące);
  • Wysoki limit kredytowy – aż do 80 000 zł;
  • Oprocentowanie – 9,9%;

Jeśli jesteś już Klientem T-Mobile Usługi Bankowe, wniosek o kartę kredytową możesz złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej.

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej Mastercard Travel: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19% dla limitu karty kredytowej Mastercard w kwocie 5 000,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 5 369,59 zł, oprocentowanie stałe 9,90%, całkowity koszt kredytu wynosi 369,59 zł (w tym opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0 zł, odsetki: 273,59 zł, miesięczna opłata za kartę: 8,00 zł tj. 96,00 zł rocznie). Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5 000 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Wnioskującego. Przedstawiona symulacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Przykład reprezentatywny

Zamów kartę online