karta_kredytowa_stand

Karta kredytowa MasterCard

Dzięki karcie kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe otrzymujesz punkty za zakupy dokonane kartą. Zebrane punkty wymieniasz na fantastyczne nagrody – od biletów do kina przez kosmetyki i sprzęt elektroniczny, po loty szybowcem.

Z naszą kartą:

  • Kupujesz teraz, płacisz później – z przyznanego limitu kredytowego korzystasz za darmo nawet do 58 dni i to bez dodatkowych kosztów (dotyczy transakcji bezgotówkowych);
  • Nie poniesiesz opłaty za wydanie karty, ani opłaty rocznej;
  • Masz możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą kredytową i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące);
  • Wysoki limit kredytowy – aż do 40 000 zł;
  • Oprocentowanie – 9,9%;

Promocja! Teraz za skuteczne polecenie naszej karty kredytowej otrzymasz aż 100 zł. Ponadto, osoba, którą polecisz, również może otrzymać 100 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

Jeśli jesteś już Klientem T-Mobile Usługi Bankowe, wniosek o kartę kredytową możesz złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej.

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej MasterCard: limit: 4619 zł, RRSO: 14,51 %, całkowity koszt kredytu: 348,69 zł, opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0 zł, miesięczna opłata za kartę: 8 zł (96 zł rocznie), roczne odsetki: 252,69 zł. Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 4967,69 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu nominalnym w wysokości 9,90%. Stan na 01.08.2016. Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl . Przedstawiona symulacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Przykład reprezentatywny

Zamów kartę online