productpmknew

Karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami

Od teraz codzienne zakupy mogą zdziałać wiele dobrego. Dzięki karcie kredytowej Pomoc Mierzona Kilometrami za zakupy dokonane kartą, otrzymujesz punkty w Programie Mastercard priceless specials, które możesz wymienić na cegiełki wspierające Fundację TVN „nie jesteś sam” lub na gadżety akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

A karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami to:

  • możliwość kupowania teraz, a płacenia później, nawet do 59 dni, bez dodatkowych kosztów (dotyczy transakcji bezgotówkowych)
  • brak opłat za wydanie karty,
  • opcja rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące)
  • wysoki limit kredytowy – nawet 40 000 zł
  • Oprocentowanie - 9,9%

Wypełnij wniosek w internecie i podpisz umowę o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe, a możesz zdobyć 200 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Szczegóły

Żeby zamówić kartę wystarczy nawet 1000 zł dochodu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,57%.

Jeśli jesteś już Klientem T-Mobile Usługi Bankowe, wniosek o kartę kredytową możesz złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej.

Zamów kontakt Zamów kartę online

 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,57% dla limitu karty kredytowej Mastercard w kwocie 5 000,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 5 366,09 zł, oprocentowanie stałe 9,90%, całkowity koszt kredytu wynosi 366,09 zł (w tym opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0 zł, odsetki: 270,09 zł, miesięczna opłata za kartę: 8,00 zł tj. 96,00 zł rocznie). Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5 000 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Wnioskującego. Przedstawiona symulacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.