Jak wziąć kredyt przez Internet?

  1. Wypełnij wniosek internetowy. Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu oraz określisz, jaki kredyt Cię interesuje. Wstępna decyzja dot. przyznania kredytu zostanie podjęta już po wypełnieniu przez Ciebie wniosku!

  2. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

    Konsultant zweryfikuje dane podane we wniosku oraz przedstawi szczegółowe warunki oferty. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej nastąpi ponowny kontakt telefoniczny i - w zależności od Twojego wyboru - umowa zostanie zawarta w trakcie rozmowy (opcja dostępna w przypadku kredytu do kwoty 20 000 zł - w takiej sytuacji otrzymasz umowę na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.

  3. Środki zostaną przelane na Twój rachunek niezwłocznie po zawarciu umowy przez telefon lub po zweryfikowaniu dokumentów, które odeślesz do nas za pośrednictwem kuriera.

Wniosek o kredyt gotówkowy możesz także złożyć w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe, a jeśli jesteś już naszym Klientem - za pośrednictwem bankowości internetowej.

Zamów kontakt    Weź kredyt online