Rekomendacja w systemie bankowości internetowej

 

 1. Wejdź do Programu
  Jeśli jesteś już zarejestrowany w Programie rekomendacyjnym, zaloguj się do bankowości internetowej.

 2. Wybierz produkt
  Na stronie Produktów do rekomendacji, wybierz produkt konta osobistego, który chcesz polecić Twoim znajomym.

 3. Wyślij Rekomendację
  Kliknij przycisk "Rekomenduj" przy  produkcie i wypełnij formularz, wpisz w nim adresy e-mail osób, którym chcesz polecić ten produkt.

 4. Odbiorca wypełnia wniosek
  Osoba, która otrzyma od Ciebie wiadomość email z rekomendacją produktu, przechodzi do opisu produktu za pośrednictwem linku przesłanego w wiadomości e-mail, a następnie wysyła znajdujący się tam wniosek internetowy o produkt.

 5. Odbiorca korzysta z oferty
  Osoba, która otrzymała od Ciebie rekomendację, po wypełnieniu wniosku podpisuje umowę o dany produkt i spełnia wszystkie warunki zawarte w Tabeli Premii.

 6. Otrzymujesz premię
  Jeśli osoba, której poleciłeś produkt, skorzysta z rekomendacji i oferty T-Mobile Usługi Bankowe, spełniając warunki z Tabeli Premii, na swoje konto w T-Mobile Usługi Bankowe otrzymasz premię za skuteczne polecenie naszej oferty!

 

UWAGA
Nie wysyłaj rekomendacji do osób, których nie znasz lub które mogą nie chcieć otrzymywać od Ciebie wiadomości. Wysyłanie niechcianych rekomendacji narusza postanowienia Regulaminu Programu Rekomendacyjnego T-Mobile Usługi Bankowe, a osoby postępujące w ten sposób będą wykluczane z udziału w nim.