Innowacje T-Mobile Usługi Bankowe

Innowacje

Intuicyjność, szybkość działania i funkcje, które ułatwiają życie to trzy atrybuty bankowości elektronicznej w T-Mobile Usługi Bankowe. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak Wirtualny Oddział, właściwie wyeliminowaliśmy potrzebę  korzystania z  tradycyjnego oddziału banku.  Nasz Asystent Płatności przypomni Ci o rachunkach do zapłaty, a Menedżer Finansów ułatwi zarządzanie domowym budżetem. Aplikacja mobilna zapewni Ci dostęp do konta, bez względu na to gdzie jesteś.

I to nie wszystko, bankowość elektroniczna w T-Mobile Usługi Bankowe stale się rozwija. Możesz być pewien, że zawsze będziesz miał do dyspozycji najnowsze, wartościowe rozwiązania.  

Wirtualny Oddział

Chciałbyś otworzyć nowoczesne konto bez wychodzenia z domu, wziąć pożyczkę, albo uzyskać informacje o naszych usługachWejdź do Wirtualnego Oddziału i odkryj możliwości, jakie daje Ci bankowość nowej generacji! Dzięki Wirtualnemu Oddziałowi, dyspozycje, które do tej pory realizowałeś w tradycyjnej placówce, załatwisz z dowolnego miejsca na świecie! Możesz wybrać preferowaną przez siebie formę kontaktu z konsultantem. Jeśli lubisz pisać na klawiaturze, wybierz opcję chat, jeśli wolisz rozmawiać przez telefon, możesz wybrać rozmowę audio, a jeśli lubisz mieć kontakt wzrokowy z rozmówcą, skorzystaj z opcji wideo. W Wirtualnym Oddziale zaproponujemy rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, a nawet porównamy ofertę T-Mobile Usługi Bankowe z ofertą innych banków. Jeżeli będziesz chciał, dokumentację wypełni za Ciebie konsultant. Zrobi to na Twoich oczach, dzięki funkcji współdzielenia ekranu. Komplet dokumentów z Twojej wizyty w Wirtualnym Oddziale, znajdziesz w podręcznym notatniku.

T-Mobile Usługi Bankowe masz na wyciągnięcie ręki!