Informacje dla Klientów Alior Sync

gdzieś to widziałam ale znaleźć teraz nie mogę

 

Witamy w T-Mobile Usługi Bankowe. 

Cieszymy się, że jesteś już z nami.  Jesteśmy przekonani, że to, co najbardziej lubiłeś w Alior Sync, znajdziesz też w T-Mobile Usługi Bankowe. Tak, jak chociażby warunki, na jakich korzystałeś dotychczas z usług w Alior Sync. Te nie zmieniają się, a do oferty będą dołączać nowe, atrakcyjne propozycje łączące świat telekomunikacji z bankowym. Dzięki współpracy Alior Banku z T-Mobile, zyskasz jeszcze większe możliwości.

Poniżej znajdziesz najistotniejsze dla Ciebie informacje:

  • Zawarte dotychczas umowy z Alior Sync pozostają ważne i nie wymagają podpisywania aneksów. Dostawcą usług, jak i stroną umów o produkty pozostaje, jak dotąd, Alior Bank. 
  • Produkty i usługi otrzymały nowe nazwy. Szczegóły znajdziesz w tabelach poniżej. 
  • Wszystkie karty płatnicze wydane w ramach Alior Sync pozostają ważne do ostatniego dnia miesiąca wskazanego na karcie. Nie zmieniają się kod PIN ani limity transakcyjne. Wszystkie karty kredytowe i debetowe wznawiane będą w barwach T-Mobile Usługi Bankowe. 
  • Sklepy T-Mobile będą oferować wybrane produkty w tym m.in. konto czy limit odnawialny. Zrealizują też dyspozycje, takie jak zastrzeżenie lub zablokowanie karty. W tych sklepach nie jest prowadzona obsługa transakcyjna. Natomiast pełną obsługę bankową będzie świadczyć 10 dedykowanych placówek T-Mobile Usługi Bankowe. 
  • Sposób logowania do bankowości internetowej pozostaje bez zmian – Twój identyfikator, hasło, jak i wykorzystywane do tej pory sposoby autoryzacji zleceń obowiązują również w systemie T-Mobile Usługi Bankowe. Wiadomości z kodami do autoryzacji zleceń wysyłane będą od nadawcy „TM Bankowe”. Do bankowości internetowej logujesz się poprzez adres https://online.t-mobilebankowe.pl. Przypominamy, że każdorazowo, przed zalogowaniem należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa, w szczególności na przedrostek https:// w adresie internetowym oraz poprawność certyfikatu (w obrębie paska adresu przeglądarki, powinna być dostępna informacja o certyfikacie zawierająca nazwę Alior Bank S.A. na zielonym tle). 
  • Zainstalowane na telefonach aplikacje mobilne, będą wymagać aktualizacji. Można to zrobić korzystając z aktualizacji automatycznych lub samodzielnie zaktualizować, z poziomu sklepu z aplikacjami. 
W razie potrzeby, tak jak do tej pory, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem: 19 506 (z zagranicy: +48 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00). Nasi konsultanci odpowiedzą też na wszystkie pytania za pośrednictwem Wirtualnego Oddziału, oraz e-maila: kontakt@t-mobilebankowe.pl.
 
Lista produktów i usług, których nazwy ulegają zmianie:
 
Dotychczasowa nazwa Alior SyncNowa nazwa w T-Mobile Usługi Bankowe
Konto osobiste T-Mobile konto
Karta Debit MasterCard PayPass Karta debetowa MasterCard
Karta Debit MasterCard Naklejka Zbliżeniowa Karta debetowa Naklejka Zbliżeniowa
Karta Debit MasterCard NFC Karta debetowa MasterCard NFC
Karta kredytowa Sync Credit MasterCard Karta kredytowa MasterCard
Sync Token Token Mobile
Płacę z Alior Sync Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe
Aplikacja Przelewy na facebooku – Alior Sync aplikacja Przelewy na facebooku – T-Mobile Usługi Bankowe