androidpay_mini

Google Pay™

Zbliżasz. Płacisz. Gotowe.
Teraz możesz płacić zbliżeniowo za zakupy swoim telefonem z Androidem™. Wystarczy dodać kartę kredytową lub kartę do konta T-Mobile Usługi Bankowe do aplikacji Google Pay. Z Google Pay możesz też dokonywać płatności w wybranych aplikacjach, które zainstalujesz na swoim telefonie.

Zacznij używać Google Pay od zaraz.

Pobierz z Google PlayPłać telefonem w sklepach
Żeby zapłacić za zakupy z Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala płatniczego – nie musisz nawet otwierać aplikacji. Możesz zapłacić Google Pay wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. W przypadku transakcji o wartości powyżej 50 złotych wymagane jest wpisanie kodu PIN na terminalu.

Łatwiejsze zakupy w aplikacjach
Dzięki Google Pay nie musisz podawać danych karty za każdym razem, gdy instalujesz nową aplikację. W wybranych aplikacjach wystarczy, że dokonując zakupów, wybierzesz opcję płatności przez Google Pay.

Bezpieczeństwo i spokój ducha
Kiedy płacisz przez Google Pay, prawdziwy numer Twojej karty nie jest udostępniany sklepowi. Korzystamy z numeru konta wirtualnego, aby chronić Twoje dane. Gdy dokonasz zakupu, zobaczysz potwierdzenie płatności z informacjami o miejscu dokonania transakcji oraz nazwą i numerem sprzedawcy. Dzięki temu łatwo możesz wykryć każdą podejrzaną transakcję. Jeśli zgubisz swój telefon lub ktoś go ukradnie, możesz natychmiast zablokować go z dowolnego miejsca, zabezpieczyć go nowym hasłem lub usunąć z niego wszystkie dane osobowe za pomocą Menedżera urządzeń Android .

Zacznij używać Google Pay

    1. Pobierz aplikację - Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play. Aby z niej korzystać, potrzebujesz telefonu z Androidem w wersji KitKat 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC i HCE. Dostępność NFC możesz sprawdzić na telefonie w aplikacji Ustawienia.
    2. Dodaj kartę - Dodaj kartę kredytową lub debetową wydaną przez jeden z banków umożliwiających płatności Google Pay – możesz też dodać kartę, robiąc jej zdjęcie.
    3. Gotowe - Teraz możesz płacić za zakupy w sklepach i w aplikacjach. Zbliż telefon do terminala płatniczego – gdy transakcja zostanie zaakceptowana, na telefonie zobaczysz potwierdzenie. Otrzymasz wydrukowany paragon i potwierdzenie płatności, a dodatkowo otrzymasz powiadomienie na telefonie.

 

Pobierz z Google Play

Otwórz konto

Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.