Menu: stopka

Kontakt

Rekomendowane przeglądarki

Rekomendowane przeglądarki i Adobe Flash do korzystania z Wirtualnego Oddziału

Zanim nawiążesz połączenie video i audio, sprawdź nasze rekomendacje dotyczące przeglądarek i wersji Adobe Flash.

Bezpieczeństwo

Reklamacje

nie wiem8

FATCA/CRS

Złożenie Oświadczenia o rezydencji podatkowej FATCA/CRS jest obowiązkowe przed otwarciem produktów zgodnie z:

  • Ustawą z 09.10.2015 r. o wykonywaniu Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki w sprawie poprawy wypełniania międzynarodowych obowiązków podatkowych oraz wdrożenia ustawodawstwa FATCA (Dalej zwaną „Ustawą FATCA”) (Dz. U. z 2015 r., poz. 1712 z późn. zm.).
  • Umową między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki w sprawie poprawy wypełniania międzynarodowych obowiązków podatkowych oraz wdrożenia ustawodawstwa FATCA, oraz towarzyszące Uzgodnienia Końcowe, podpisane w Warszawie dnia 7 października 2014 r. (Dz. U. z 2015 r. poz. 1647).
  • Od 1 maja 2017 Ustawą z dnia 9 marca 2017r. o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami (Dz.U. z 2017., poz. 648). (Dalej zwaną „Ustawą CRS”),

Celem zbierania Oświadczeń od Klientów jest ustalenie ich rezydencji do celów podatkowych, w tym identyfikacji podatników Stanów Zjednoczonych zgodnie z Ustawą FATCA i Ustawą CRS. W przypadku rachunków założonych w okresie od 1 lipca 2014 r. do 30 listopada 2015 r. zgodnie z Ustawą FATCA niezłożenie Oświadczenia do 30 listopada 2016 r. skutkowało obowiązkiem dokonania przez Bank blokady rachunków w T-Mobile Usługi Bankowe. Celem odblokowania rachunków niezbędne jest złożenie przez Klienta Oświadczenia.

Dane osobowe

O nas

Kariera

Kontakt_dla_mediow

Dla mediów

Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy do kontaktu z Rzecznikiem Prasowym Alior Banku. Informujemy również, że Biuro Prasowe udziela odpowiedzi wyłączenie na zapytania mediów.
Klientów bardzo prosimy o skorzystanie z zakładki "Kontakt".
 

Kontakt z rzecznikiem prasowym Alior Banku: rzecznikprasowy@alior.pl

Przydatne dokumenty

Program rekomendacyjny

T-Mobile Polska

T-Mobile Trendy

Znajdź na mapie