Slider Dodatkowe korzyści dla Klientów T-Mobile

Dodatkowe korzyści dla Klientów T-Mobile

Jeśli jesteś Klientem T-Mobile albo nim zostaniesz, możesz liczyć na dodatkowe korzyści jako Klient T-Mobile Usługi Bankowe:

  • 10 zł dodatkowego doładowania telefonu w T-Mobile nawet przez rok.
  • bonus 20% podczas doładowywania telefonów w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z konta.
  • limit w koncie do 1000 zł dostępny po otwarciu konta osobistego - bez zbędnych formalności oraz opłaty za uruchomienie

Oprocentowanie limitu odnawialnego w koncie na dzień 19.05.2017 r. wynosi 9,75%. Dla limitu odnawialnego w koncie w kwocie 5500 zł roczna rzeczywista stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 32,13 %. Całkowity koszt kredytu wynosi 255,36 zł, na co składają się: roczna opłata za przyznanie limitu odnawialnego w koncie w wysokości 55 zł oraz odsetki w wysokości 90,36 zł. Wyliczenia oparte na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że Posiadacz wykorzystuje jednorazowo całą kwotę limitu i spłaca ją w 3 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu limitu w wysokości 9,75% w stosunku rocznym. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Przykład reprezentatywny
 

10 zł doładowania co miesiąc

Korzystaj aktywnie z konta i otrzymuj 10 zł dodatkowego doładowania telefonu w T-Mobile nawet przez rok!

2 proste kroki aby dostać nawet 120 zł doładowania:

KROK 1

Załóż Konto Freemium lub Konto Premium w serwisie internetowym, aplikacji mobilnej, Sklepie T-Mobile lub zadzwoń na Infolinię 19506. Podaj numer telefonu na kartę zarejestrowany w T-Mobile do autoryzacji zleceń wyraź zgodę na weryfikację historii zobowiązań oraz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych w T-Mobile Usługi Bankowe

KROK 2

Wyślij bezpłatny SMS akceptując Regulamin promocji na numer 80404 o treści TAK i aktywnie korzystaj z konta lub przelewaj wynagrodzenia przez rok! Aktywne korzystanie z konta oznacza rozliczenie w danym miesiącu płatności kartą płatniczą wydaną do konta na kwotę minimum 200 zł w przypadku Konta Freemium lub 500 zł w przypadku Konta Premium.

Warunki oferty promocyjnej 10 zł doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe dla:

Więcej informacji: