Konto_Jak założyć T-Mobile konto? Przez Internet.

Autodoładowanie telefonu

Swoboda korzystania z telefonu i kontrola wydatków w jednym!

Teraz dzięki T-Mobile Usługi Bankowe możesz skorzystać z innowacyjnej usługi Autodoładowania telefonu. Wystarczy, że korzystasz z jednej z wymienionych ofert telekomunikacyjnych: T-Mobile na kartę, Internet na kartę w T-Mobile, Heyah na kartę, T-Mobile Mix lub Heyah Mix.

Dzięki usłudze Autodoładowania telefonu korzystasz ze swobody, jaką daje Ci oferta na kartę, a jednocześnie nie musisz pamiętać o doładowaniu telefonu. Zrobimy to za Ciebie zgodnie z dyspozycją jaką ustawisz w T-Mobile koncie!

Usługa Autodoładowania umożliwia zasilenie:

  • konta telekomunikacyjnego w ofercie T-Mobile na kartę, Internet na kartę w T-Mobile, Heyah na kartę, Mix lub Heyah Mix - wskazaną przez Ciebie kwotą w dniu wygaśnięcia ważności konta lub jeśli stan konta spadnie poniżej wyznaczonej przez Ciebie kwoty;
  • konta telefonu w ofercie T-Mobile Mix lub Heyah Mix - na konto trafi kwota wskazana w umowie, którą zawarłeś z T-Mobile;
  • konta telefonu w ofercie T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę - wskazaną przez Ciebie kwotą w przypadku, gdy saldo konta telekomunikacyjnego spadnie poniżej wyznaczonego przez Ciebie progu.

Otwórz konto