Aktualności

Lista wszystkich aktualności

Oświadczenie o historycznej rezydencji podatkowej

W związku z wymogami prawnymi, Bank przesłał drogą listowną i elektroniczną prośbę o uzupełnienie Oświadczenia o rezydencji podatkowej.

Oświadczenie dotyczy wszystkich Klientów, którzy w terminie od 1 stycznia 2016 roku a 30 kwietnia 2017 roku otworzyli w T-Mobile Usługi Bankowe pierwszy rachunek bankowy.

Jeśli otrzymałeś e-mail lub list prosimy o wypełnienie, podpisanie oraz przesłanie dokumentu na adres wskazany w korespondencji.

Więcej

Zadbaj o bezpieczeństwo logowania się do systemów banku – poznaj najważniejsze zasady

Od 14 września 2019, zostały wdrożone nowe rozwiązania w systemach wszystkich banków. To efekt wejścia w życie nowych, unijnych przepisów (dyrektywa PSD2). Zmiany te mogą zwiększyć aktywność przestępców – zachowaj w tym czasie szczególną ostrożność.

Przeczytaj, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy.

Więcej

Dyrektywa PSD2 już od 14.09.2019r. – sprawdź co się zmienia!

Zgodnie z założeniami Dyrektywy Parlamentu Europejskiego, Rady UE 2015/2366 tzw. PSD2, 14.09.2019r. wejdą w życie regulacje dotyczące nowych systemów i usług finansowych. Zmiany mają na celu m.in. zapewnienie jeszcze lepszej ochrony finansów, ujednolicenie rynku płatności w całej Unii Europejskiej i przystosowanie procedur instytucji finansowych do nowych zasad bezpieczeństwa.

Jakie zmiany obejmą Ciebie? Kliknij i sprawdź

Więcej